Nek.īpašuma noma |  Bill.me |  Normatīvie dokumenti |  Kontakti   
Bill.me
Bill.me
AS “Balvu Enerģija” rēķinus izsūtīs arī Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

Sākot ar 2020. maiju, saņemt rēķinus elektroniski būs iespējams Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar AS “Balvu Enerģija” saņems reģistrācijas saiti. Pēc vienkārša un saprotama reģistrācijas procesa uzreiz būs pieejamas visas Bill.me platformas iespējas, arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

Klientus, kas pašreiz neizmanto e-pastu saziņai ar AS “Balvu Enerģija”, aicinām uz e-pasta adresi info@balvuenergija.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

Ar cieņu,
AS “Balvu Enerģija”


Jautājumi un atbildes:

1. Kādas priekšrocības ir Bill.me izmantošanai ?

Bill.me platforma piedāvā:
1) Nodot skaitītāja rādījumus, saņemt rēķinus (ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, samazinātos nepieciešamība kontaktēties)
2) Saziņa ar operatīvajiem dienestiem. Jūs varēsiet saņemt operatīvus ziņojumus no pakalpojuma sniedzēja, piemēram par remontdarbiem utt.
3) Varēs iesniegt sūdzības, ieteikumus utt. pakalpojuma sniedzējam.
4) Plānots, ka tuvākajā laikā Bill.me platformā jums pārskatāmi būtu pieejami visi (apkure, ūdens, atkritumi, u.c.) rēķini.

2. Vai ir iespējams izmantot Bill.me pakalpojumus rēķinu saņemšanā un rādījumu nodošanā, kā arī ziņojumu saņemšanā, bet neizmantot Bill.me portāla apmaksas pakalpojumu un nemaksāt 2% no apmaksājamās summas ?

Jūs varat izmantot Bill.me platformu rēķinu saņemšanai, rādījumu nodošanai un ziņojumu saņemšanai, neizmantojot apmaksu caur šo platformu. Saņemot rēķinu Bill.me platformā, jūs varat to apmaksāt jebkurā citā veidā.

3. Vai es varu neizmantot Bill.me platformu un rēķinus saņemt kā līdz šim ?

Bill.me platforma nav obligāta , tā ir alternatīva. Jūs varat neizmantot šo pakalpojumu.

4. Kādu summu izmaksā Bill.me pakalpojumi akciju sabiedrībai “Balvu Enerģija” ?

Balvu enerģija nemaksā neko par šo pakalpojumu.